Valná hromada 2021

Na úvod

 

Vážení přátelé v základních článcích, regionálních centrech a klubech,

i v letošní složité situaci proběhne v původním plánovaném termínu Valná hromada Hnutí Brontosaurus. Rozhodli jsme se pro následující podobu zasedání Valné hromady. V sobotu 28. února se setkáme on-line na základní povinnosti a neodkladné záležitosti Valné hromady (volby, schválení zpráv, apod.). Následně v květnu uspořádáme v příjemném prostředí velké offline setkání zástupců pobočných spolků a klubů v podobě Rady Hnutí Brontosaurus. Tam přesuneme zasedání sekcí, další rozpracování vize 50 do strategických plánů a další tvůrčí části běžné VH. Zejména se zaměříme na motivační a tmelící program!

Na Valnou hromadu jsou zváni všichni členové či příznivci Hnutí. Delegáti s právem hlasovat jsou max. 2 za každý ZČ či RC, 1 za každý klub a dále členové VV a KRK. Další zástupci se mohou zúčastnit Valné hromady jako hosté.

Před Valnou hromadou zvažte, prosím, vaše návrhy na nominace do výkonného výboru a Kontrolní a revizní komise HB.

Kontaktní e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rychlá cesta na přihlášku ZDE.

UPOZORNĚNÍ: Delegát(ka) musí být členem/členkou příslušného ZČ, RC či klubu.

Číst dál: Na úvod

Podklady a výstupy

Zde níže najdete:

Technické pokyny pro účast na online zasedání

Přehled kandidátů do Výkonného výboru

Přehled kandidátů do Kontrolní a revizní komise

Zprávu o činnosti

Přihlášení a informace

Přihlášení

Na Valnou hromadu se přihlašujte přes PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ, nejpozději do 24.února 2021 do půlnoci. Přihlášeným účastníkům zašleme předem podklady a odkaz na meeting. Delegáty s hlasovacím právem na Valnou hromadu přihlašují statutáři ZČ/RC nebo vedoucí klubu! Valné hromady se mohou zúčastnit dva delegáti za ZČ/RC a jeden delgát za klub.

 

 

NOMINACE: Výkonný výbor a Kontrolní a revizní komise

Nominujte vhodné kandidáty do Výkonného výboru a Kontrolní a revizní komise HB, nejpozději do 24.února pomocí online formuláře.