Nová lokalita - Dvůr Kladeruby

Milujete venkovskou romantiku?

A líbilo by se vám na pomezí Valašska a Hané? Je tu skvělá nabídka spolupracovat na akcích a oživování chalupy - kulturní památky Dvůr Kladeruby - ojediněle zachovalé ukázky zemědělské usedlosti vč. 2 roubenek na pozemku.

Co lze očekávat:

Krásu venkovské usedlosti. Podíl na záměru ji oživit 🏚. Spolupráci s majitelem na pořádání akcí. Jako bývalý skaut a pracovník s mládeží nemá problém přímo na akcích participovat, pokud by byl z naší strany zájem. Akci navrhuje jako polopracovní s možností také následné zábavy a dalšího programu (hry pro dospělé, povídání, příp. psychoterapie či jiná forma koučinku, osobní rozvoj, atp.). Aktuálně teď připravují podobně laděnou koncepci takového dne pro veřejnost za úhradu, toto by tedy bylo samozřejmě zdarma pro účastníky. Mohu nabídnout též ubytování a základní stravu zdarma. Bližší informace o druzích akcí a místě i památce jsou novém webu dvur-kladeruby.cz.

Informace a kontakt zprostředkuje Dalimil Toman: tel. 605 763 112, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..