Značení trasy Banát - Banát

Už nějakou dobu tu zraje skvělý nápad navázat na naše dlouholeté aktivity v srbském a rumunském Banátu a pustit se do značení trasy, která tyto dvě kouzelná místa propojí. Trail Banát – Bánát. Trail Gernik – Česko Selo. Hlásí se nám zájemci o účast, máme na to i nějaké ty penízky, máme plán, máme know how... a hledáme koordinátora/koordinátorku 💪✍️🗣😍 této akce a týmu!

Co by to obnášelo:

Několikadenní putování (nebo vyrážení ze základny) krásnou přírodou Rumunska kolem řeky Nery 🏕🏔🌳 🐾, poznání českých vesnic v Rumunsku/Srbsku, setkávání s úžasnou atmosférou Balkánu. Ale také zorganizování skupiny lidí, cesty, vaření, zázemí, materiálu, ... Ověřování vhodné trasy, mapování, nejrůznější domluvy na místě a nakonec zejména vyznačení alespoň části této trasy, spolupráci s našim táborem v Srbsku.

Umíme vám zprostředkovat kontakty v Rumunsku, na Klub českých turistů a na jejich školení pro značkaře, na organizátory značící v Srbsku a mnohé a mnohé další.👌

Informace, kontakt a pomoc s nastartováním zprostředkuje Dalimil Toman: tel. 605 763 112, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..