Dětské oddíly hledají vedoucí - pomocníky

Pracujete rádi s dětmi? Zkuste to v Brďu v Praze, v nově vznikajícím Brďu v Brně nebo v létě s klubem Koníček. Chcete vést další generaci dětí, které se budou starat o svět kolem nás, budou ctít a milovat přírodu a nezkazí žádnou legraci? Jestli ano, máme tu pro vás skvělou příležitost se realizovat a odpočinout si od každodenních starostí běžného života s bandou rozesmátých děcek.

BRĎO Praha

BRontosauří Dětský Oddíl v Praze byl založen v roce 2013 a od té doby pořádáme pravidelné oddílové schůzky a víkendové výlety pro rodiče s dětmi. Jsme tu pro děti, které chtějí zažít radost z objevování krás přírody, vyřádit se při hrách, poznat nové kamarády a naučit se chovat zodpovědně ke svému okolí. Zázemí nám poskytuje ekocentrum Toulcův Dvůr v Praze Hostivař

Koho hledáme?

Hledáme mladé organizátory a pomocníky, kteří by nám rádi pomohli s organizováním našich akci, táboru a výprav.

Kontakt: Maruška Salajková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

BRĎO klub Brno

Nový Brontosauří oddílu v Brně se zaměřuje na děti od 1. do 3. třídy. Pravidelně se scházíme každý týden, jezdíme na výpravy a společně hrajeme nejrůznější hry. Scházíme se každý čtvrtek od 15:30 do 16:00 na Hvězdové 10 přímo v kanceláři Hnutí Brontosaurus.

Koho hledáme?

Hledáme mladé organizátory a pomocníky, kteří by nám rádi pomohli s organizováním našich akci, táboru a výprav.

Kontakt: Leona Helešicová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Klub Koníček

Něco o nás

V květnu 2014 jsme založili klub pod Hnutím Brontosaurus jménem KONÍČEK- název vznikl proto, že jsme parta kamarádů, kteří mají svoje koně a jsou jim opravdovým koníčkem. Tuto lásku ke zvířatům i k přírodě bychom rádi předávali dál především dětem, ale i jiným věkovým skupinám. A tak jsme se rozhodli pořádat pro děti letní tábor pro všechny, kdo chtějí žít s koníky jako kamarádi. Inspirovali jsme se indiány, kteří také dokázali svým koním naslouchat a použili toto téma i pro náš letní tábor.

Koho hledáme?

Hledáme mladé organizátory a pomocníky, kteří by nám rádi pomohli s organizováním našich akci, táboru a výprav.

Kontakt: Karolina Čapková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Chceš pomoc s akcemi pro děti, pomáhat při realizací soutěží, prostě se zapojit do dění kolem Brontosauřích dětských oddílu? Jestli ano, kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.