Inzerce

Chci pomoci organizovat akce

Jmenuji se Petr Buchta. Je mi 24 let. Pracuji v elektrotechnické firmě. Jsem ze Šlapanic, což je asi 9 km od Brna. Moc rád bych spoluorganizoval nějakou víkendovku nebo prázdninový tábor pro dospělé a možná i pro středoškoláky.

Číst dál: Chci pomoci organizovat akce

Fotograf & spoluorganizátor

Ahoj, jsem starší bývalý člen, org a statutář a nabízím se jako fotografoúčastník nebo fotografoorg na víkendovku. Jsem z Brna, ale můžu dojet (netřeba proplatit cestu).

Číst dál: Fotograf & spoluorganizátor

Projekt Kuba

Hledáme španělštinou vládnoucí spolupracovníky k mezinárodním projektům zaměřených na podporu rozvoje občanského života a dobrovolnictví na Kubě.

Aktivity by měly vycházet ze zkušeností Hnutí Brontosaurus s občanskou angažovaností a dobrovolnictvím za doby totality, během přechodu k demokracii i v současné době.

Číst dál: Projekt Kuba

Dětské oddíly hledají vedoucí - pomocníky

Pracujete rádi s dětmi? Zkuste to v Brďu v Praze, v nově vznikajícím Brďu v Brně nebo v létě s klubem Koníček. Chcete vést další generaci dětí, které se budou starat o svět kolem nás, budou ctít a milovat přírodu a nezkazí žádnou legraci? Jestli ano, máme tu pro vás skvělou příležitost se realizovat a odpočinout si od každodenních starostí běžného života s bandou rozesmátých děcek.

Číst dál: Dětské oddíly hledají vedoucí - pomocníky

Vyhledávání v dokumentech

Co to je
Pro koho to je
O čem to je
Pro kdy to je