Přihlášení a informace

Přihlášení

Na Valnou hromadu se přihlašujte přes PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ, nejpozději do úterý 25.února 2020 do 12 hodin. Nezapomeňte uvést, jestli jste delegáti nebo hosté, a za který ZČ/RC/klub. Každý, kdo se chce účastnit jako delegát, musí se prokázat písemným potvrzením od statutárního zástupce svého ZČ/RC/klubu.

Místo

Ekocentrum PALETA Oucmanice

Dorazíte vlakem, popř. autobusem do zastávky Brandýs nad Orlicí. Pěšky se vydejte k železničnímu přejezdu (hned za zastávkou směrem na Pardubice, Choceň). Ten přejdete a za ním přejdete ještě most přes řeku. Dáte se rovně cestou po silnici a v kopci za posledním domem je zkratka přes les označená směrovkou Ekocentrum Paleta. Za lesíkem se vrátíte opět na silnici a před sebou již uvidíte Oucmanice. Žlutý statek vlevo za rybníkem nemůžete minout. Autobusem se můžete dostat také přímo do obce. Nebo můžete přijít pěšky z Chocně, což je krásná procházka po zelené tak na 6 km.

Cena

Cena za ubytování a stravování bude 250 Kč pro delegáty i hosty, příp. 200 Kč pro studenty. Hromadná cena pro dva delegáty z jednoho ZČ či RC je 400 Kč.

S sebou

Přezůvky, spacák, delegátku ZČ + penízky na poplatek, brontosauří tričko, společenský doplněk na sobotní galavečer (viz níže), hudební nástroje.

Spaní a jídlo

Spí se ve spacácích. Pro 40 z Vás jsou k dispozici luxusní postele. Zbytek se buď přidruží nebo využije parket a karimatky. Jídlo bude zajištěno z místní kuchyně ekocentra. Kdo se včas nenahlásí, ten nejí. Zajištěna bude strava vegetariánská, případně veganská od lehké páteční večeře do nedělního oběda. Po celou dobu bude k dispozici káva, čaj a voda.

Březové lístky

Jako už pěkných pár let, bude letos prostor pro oceňování, a sice pro předávání Březových lístků. Ať už  již nějaký Březový lístek máš nebo ne, zamysli se jestli ve svém okolí znáš někoho, kdo by si takové ocenění zasloužil. Pokud ano, tak se poohlédni, kdo už ho má a chtěl by tvé nominace podpořit. Pro udělovací dekrety a odznáčky kontaktuj Šváru (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo Codyho (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Sobotní galavečer 

Rádi bychom vás také pozvali na sobotní slavnostní galavečer, kde vyhlásíme Výroční Cenu Hnutí Brontosaurus. Galavečer bude motivován oslavou 45 let fungování Brontosaura. Doporučeným dress codem je oblečení či doplněk z vybraného období za posledních 45 let. Krátké šaty pod zadek ze 70.let, blyštivé halenky z 90.let nebo raději zvonáče a hippies batikované triko? Prohrabte mamkám a tatínkům šatníky, zajděte do free boxů (v Brně doporučujeme Tři ocásky) a vžijte se do Brontosaura v dobách minulých. Pokud nemáte fantazii, přibalte alespoň kravatu, srandovní klouček nebo kulaté brýle.

Pozvánky na akce a nové lokality

Na Valné hromadě bude opět možnost pozvat ostatní na svoji akci nebo představit novou lokalitu. To vše díky krátkým úderným prezentacím, jejichž délka musí být maximálně 2 minuty. Kdo o takovou prezentaci máte zájem, ozvěte se na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kam rovnou můžete posílat také své prezentace.