Valná hromada 2024

Na úvod

 

Vážení přátelé v základních článcích, regionálních centrech a klubech,

zveme vás na Valnou hromadu Hnutí Brontosaurus do Oucmanic v termínu 23. - 25. 2. 2024!

Můžete těšit na společné válení, společenské hromadění, oceňování, známé i nové tváře, novinky z brontosauřího světa, dobré jídlo, pecha kucha, volby do vedení a pestrý doprovodný program.
 
Na Valnou hromadu jsou zváni všichni členové či příznivci Hnutí. Delegáti s právem hlasovat jsou max. 2 za každý ZČ či RC, 1 za každý klub a dále členové VV a KRK. Další zástupci se mohou zúčastnit Valné hromady jako hosté. I na letošní Valné hromadě nás čekají volby do Výkonného výboru a Kontrolní a revizní komise HB.
 
I letos je připraven hodnotný program nabízející, jak podnětná jednání, tak příjemné chvíle k setkávání, sdílení či oceňování.

Před Valnou hromadou zvažte, prosím, vaše návrhy na nominace do výkonného výboru a Kontrolní a revizní komise HB.

Kontaktní e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rychlá cesta na přihlášku ZDE.

UPOZORNĚNÍ: Delegát(ka) musí být členem/členkou příslušného ZČ, RC či klubu.

Číst dál: Na úvod

NOMINACE: Výkonný výbor, KRK a Výroční cena Hnutí Brontosaurus za rok 2023

Nominujte vhodné kandidáty do Výkonného výboru a Kontrolní a revizní komise HB.
 
Nominujte na Výroční cenu Hnutí Brontosaurus za rok 2023 (do 8. února 2024)
 

Přihlášení a informace

Přihlášení

Na Valnou hromadu se přihlašujte přes PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ, nejpozději do úterý 20.února 2024 do 12 hodin. Nezapomeňte uvést, jestli jste delegáti nebo hosté, a za který ZČ/RC/klub. Každý, kdo se chce účastnit jako delegát, musí se prokázat písemným potvrzením od statutárního zástupce svého ZČ/RC/klubu (to lze zaslat i v podobě scanu na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Číst dál: Přihlášení a informace

Program Valné hromady

  • ZPRÁVY A INFORMAČNÍ BLOKY

Zprávy o činnosti Výkonného výboru HB a ústředí Hnutí Brontosaurus a zpráva o činnosti Kontrolní a revizní komise HB. Info o novinkách v HB, oslavách 50 let HB aj.

  • SCHVALOVÁNÍ A VOLBY

Volba Výkonného výboru HB a Kontrolní a revizní komise HB, schválení zprávy o činnosti a zprávy o hospodaření HB, schválení výše členských příspěvků.

  • SEKCE A PRACOVNÍ SKUPINY

Zasedání odborných sekcí - Zelená sekce, Sekce Brďo, Sekce Vzdělávání

Zasedání pracovních skupin - Akce památky, International

  • SLAVNOSTNÍ PROGRAM A OCEŇOVÁNÍ

Zahájení VH a úvodní seznámení delegátů, udělování Březových lístků, předání cen soutěže Brontosaurus žije, udělení Výročních cen Hnutí Brontosaurus. 

  • KONZULTACE A ŠKOLENÍ

Školení k základní orientaci v novém Brontosauřím informačním systému, miniškolení marketingu HB pro ZČ, informační blok o financích a hospodaření nejen pro hospodáře ZČ, konzultace s pracovníky ústředí. Individuální fundraising pro základní články. 

  • SLAVÍME 50 LET HB

Výbor oslav představí záměr, cíle, scénář i konkrétní plánované aktivity oslav. Proběhnou pracovní skupiny ke spolupráci napříč Hnutím k Akcím v regionech, Festivalu Dort, Retro akcím a úvodní konferenci. Diskutovat budeme PR oslav.

  • LIKVIDACE ZČ SLOUČENÍM

Sloučení ZČ HB Zastávka s hlavním spolkem, schvalovací bod