🔊 Podpora propagace tvojí akce

  

Rádi zveřejníme tvou akci v kalendáři akcí na webu, budeme ji propagovat na Facebooku, Instagramu, přes email a tiskovin dále šířit...

 

Co je pro to potřeba udělat?

  • Zadat akci do BISu (Brontosauří informační systém), aby se zveřejnila na webu - pomůže vám základní článek s který akci pořádáte nebo kdokoli z ústředí. Jak na to přijdeš v tomto návodu na zadávání akcí do BIS.

  

 

  

Návody, šablony a metodika propagace

 

Na organizátorském mozku najdeš přehled návodů a šablon k propagaci ke stažení. Postup, návod a příklady dobré praxe propagace akcí a mediální spolupráce najdeš v Metodice propagace akcí

 

Canva - online grafika

Vyzkoušej naše nové šablony na FB cover události, plakát mnoho dalšího v online grafickém editoru Canva.com, kde si během pár minut vytvořít úžasnou grafiku ke své akci. Před otevřením šablony klikni na 3 tečky a vytvoř si svou kopii.

Stačí se přihlásit do našeho účtu Canva přes email:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

jedemedal24

 

Jak komunikovat v rámci letošní kampaně Dalších 50 ?

Máme příležitost dát veřejnosti vědět o naší práci a naší užitečné činnosti pro přírodu, památky, děti a mládež. O tom, že zde pomáháme už 50 let! Jak na to? Využíváním loga, vizuálu a komunikace Brontosaurus 50 na webech, sociálních sítích, plakátech akcí, články v místních novinách a zpravodajích. 

 

>> Marketingový a PR plán a Komunikační a grafický manuál ti nabídne přehled včetně vzorových textů o HB, cílů oslav, témat na komunikaci ven, výroční logo Brontosaurus 50 apod.

 

 

 

Termíny na zadávání akcí:

Čím dříve zadáte vaše letní akce do BIS, tím dříve se objeví na našem webu, sociálních sítí a díky placené inzerci po celém internetu a brzy vám přiláká nové účastníky!

 

🌼 Jarní víkendovky: 10. února pro hromadnou propagaci (letáky, plakáty, online)

 

☀️ Letní akce a tábory: 15. března pro hromadnou propagaci (letáky, plakáty, online)

 

🍂 Podzimních víkendovky: 15. června: pro šíření na letních akcích a 31. srpna pro podzimní tiskoviny a online 

 

Máš dotaz nebo zájem o konzultaci? Stačí se ozvat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.